Fórum Nerezářů 2018
5. konference o korozivzdorných ocelích

29. - 31. října 2018,  Mikulov, Hotel VOLARIK

Redakce časopisu FocusNerez pořádá 5. ročník konference pro zpracovatele, uživatele a obchodníky s korozivzdornou ocelí - FórumNerezářů 2018, která se bude konat 29. - 31. října 2018 v hotelu VOLARIK v Mikulově.

Letošní Fórum nerezářů programově naváže na předchozí čtyři ročníky této konference. Změnou bude opět místo konání Fóra, které se letos přesune z Krkonoš do Mikulova. V odpoledních hodinách příjezdového dne organizuje pořadatel neformální zahájení konference - výstup na Svatý kopeček s welcome drinkem a následnou večerní prohlídkou města.

V prostorách nově zrekonstruovaného hotelu Volarik v centru Mikulova proběhne přednášková část konference, která bude zakončena neformálním posezením v Křížovém sklepě Vinařství Volařík.

V závěrečném dni konference proběhne exkurze do výrobních provozů významného zpracovatele korozivzdorné oceli - firmy MAUTING s.r.o., která je výrobcem zařízení pro masný průmysl (www.mauting.cz). Dopravu do nedalekých Valtic zajištuje organizátor autobusem.

1. den konference – prohlídka Mikulova s výstupem na Svatý kopeček

2. den konference – přednášky a závěrečná diskuze s rautem v Křížovém sklepě Volařík

3. den konference – exkurze do MAUTING s.r.o. ve Valticích

Generálním partnerem Fóra nerezářů 2018 bude také letos společnost Aperam Stainless & Solutions Tubes CZ s.r.o. z Ústí nad Labem – evropský lídr ve výrobě svařovaných trubek z nerezové oceli.

Přednáškový program letošní konference bude opět zaměřen na nejdůležitější témata spojená s problematikou branže korozivzdorných ocelí, kterými jsou: koroze, správná volba materiálu, správné postupy a zásady zpracování korozivzdorných ocelí, jejich svařování a dělení, povrchová úprava, apod.

Tyto a mnohé další otázky budou v průběhu Fóra nerezářů 2018 zodpovězeny zkušenými přednášejícími, mezi kterými jsou jak odborníci z technických univerzit v České republice, tak odborníci z praxe - zástupci firem, kteří denně řeší problémy vznikající při zpracování nerezu.

Účastnický poplatek Fóra nerezářů 2018:
3.400,- Kč (+21 % DPH) při přihlášení do 30.09.2018
3.900,- Kč (+21 % DPH)                       od 01.10.2018

Cena zahrnuje: občerstvení uvedené v programu, konferenční materiály, doprovodný program.

Zájemci o propagaci své firmy na této akci mohou tak učinit formou:
- reklamního stolku nebo baneru ve foyer konferenčního sálu (4.000,- Kč + DPH)
- vložením propagačního materiálu do konferenční tašky (2.500,- Kč + DPH)

Ubytování si účastníci zajišťují sami (viz. Místo konání/Ubytování). V konferenčním hotelu VOLARIK jsou pro účastníky konference rezervovány pokoje za zvýhodněnou cenu do 25.09.2018. Kapacita hotelu je omezena, proto neváhejte s rezervací ubytování! Další hotelové kapacity jsou pak rezervovány v hotelu Vivaldi a Piano v historickém centru města.

Bližší informace a dotazy:

e-mail: info@focus-nerez.com
+420 596 110 320
+420 608 631 028
Ing. Pavlína Opletalová

Přihlašovací formulář v elektronické podobě a další informace naleznete ZDE:

Srdečně Vás zveme k účasti!