Fórum Nerezářů 2019
6. konference o korozivzdorných ocelích

04. - 06. listopadu 2019, horský hotel Soláň, Valašsko

Redakce časopisu Focus Nerez pořádá 6. ročník konference pro zpracovatele, uživatele a obchodníky s korozivzdornou ocelí - Fórum nerezářů 2019, která se bude konat 04. - 06. listopadu 2019 v horském hotelu Soláň, Karolinka.

Letošní Fórum nerezářů míří do Beskyd. Loňský kraj vinic letos vystřídají kopce Moravskoslezských Beskyd v kraji pohanského boha Radegasta. A právě u bájné sochy Radegasta neformálně zahájíme konferenci tradičním welcome drinkem spojeným s tradiční procházkou po hřebeni Pusteven.

Přednášková část konference proběhne v prostorách horského hotelu Soláň patřící do obce Karolinka vzdáleného cca 14 km od Rožnova pod Radhoštěm. Zakončena bude neformálním posezením s valašským rautem.

V Rožnově pod Radhoštěm proběhne v závěrečném dni fóra exkurze do výrobních provozů významného zpracovatele korozivzdorné oceli - firmy RETIGO s.r.o. Společnost je výrobcem zařízení pro gastronomické provozy, zvláště pak parních konvektomatů, které vyváží do celého světa (www.retigo.cz).

1. den konference – setkání na Pustevnách s cestou k soše boha Radegasta

2. den konference – přednášky a společné posezení s valašským rautem

3. den konference – exkurze do RETIGO s.r.o. v Rožnově pod Radhoštěm

Přednáškový program letošní konference bude opět zaměřen na nejdůležitější témata spojená s problematikou branže korozivzdorných ocelí, kterými jsou: koroze, správná volba materiálu, správné postupy a zásady zpracování korozivzdorných ocelí, jejich svařování a dělení, povrchová úprava, apod.

Tyto a mnohé další otázky budou v průběhu Fóra nerezářů 2019 zodpovězeny zkušenými přednášejícími, mezi kterými jsou jak odborníci z technických univerzit v České republice, tak odborníci z praxe - zástupci firem, kteří denně řeší problémy vznikající při zpracování nerezu. Nebudou chybět ani zahraniční přednášející, zástupci Acerinoxu a Nickel Institutu.

Účastnický poplatek Fóra nerezářů 2019:

3.800,- Kč (+21 % DPH) při přihlášení do 07.10.2019

4.300,- Kč (+21 % DPH)                       od 08.10.2019

Cena zahrnuje: občerstvení uvedené v programu, konferenční materiály, doprovodný program.

Zájemci o propagaci své firmy na této akci mohou tak učinit formou:

reklamního stolku nebo banneru ve foyer konferenčního sálu (4.000,- Kč + DPH)
- vložením propagačního materiálu do konferenční tašky (2.500,- Kč + DPH)

Ubytování si účastníci zajišťují sami (viz. Místo konání/Ubytování). V konferenčním horském hotelu Soláň jsou pro účastníky konference rezervovány pokoje za zvýhodněnou cenu. Kapacita hotelu je omezena, proto neváhejte s rezervací ubytování! Další ubytovací kapacity jsou pak rezervovány v horském hotelu Čarták.

Bližší informace a dotazy:

e-mail: info@focus-nerez.com
+420 596 110 320
+420 608 631 028
Ing. Pavlína Opletalová

Přihlašovací formulář v elektronické podobě a další informace naleznete ZDE:

Srdečně Vás zveme k účasti!