Fórum Nerezářů 2020
7. konference o korozivzdorných ocelích

05.-07. října 2020, resort Sobotín, Jeseníky

Redakce časopisu Focus Nerez pořádá 7. ročník konference pro zpracovatele, uživatele a obchodníky s korozivzdornou ocelí - Fórum nerezářů 2020, která se bude konat
05.-07. října 2020 v resortu Sobotín v Jeseníkách.

Místo konání letošního Fóra Nerezářů 2020 předurčila odborná exkurze do firmy ALFUN a.s., která je letos generálním partnerem konference. Nachází se v Moravskoslezském kraji ve městě Bruntál. Uvidíte zde nejnovější servisní centrum s nejmodernějšími technologiemi na zpracování svitků a plechů: dělicí linky příčné a podélné, brousicí a kartáčovací linku na nerez a hliník, která patří v současnosti k nejmodernějším zařízením v Evropě. Zpracovávají se zde hliníkové, nerezové a ocelové materiály pro širokou škálu použití ve: stavebnictví, strojírenství, automobilovém průmyslu, pro výrobu bílé a gastro techniky apod.

 

1. den konference (pondělí 05.10.2020)

– exkurze k horní nádrži přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně s turistikou a tradičním welcome drinkem (odjezd autobusu ve 14.30 hod. od hotelu, sportovní obuv a oděv)

 

2. den konference (úterý 06.10.2020)

– přednášky a společná večeře

 

3. den konference (středa 07.10.2020)

 – exkurze do servisního centra firmy ALFUN a.s. v Bruntálu (doprava vlastními auty, sraz u firmy ALFUN a.s. v 10.00 hod.)

 

Zájemci o propagaci své firmy na této akci mohou tak učinit formou reklamního stolku nebo banneru ve foyer konferenčního sálu nebo vložením propagačního materiálu do konferenční tašky.

Ubytování si účastníci zajišťují sami. V resortu Sobotín jsou pro účastníky konference rezervovány pokoje za zvýhodněnou cenu. Ubytovací kapacita hotelu je omezena, proto neváhejte s rezervací pokojů!

Srdečně Vás zveme k účasti!