Fórum nerezářů 2017
4. konference o korozivzdorných ocelích

24. - 25. října 2017,  Harmony Club Hotel, Špindlerův Mlýn

Redakce časopisu Focus Nerez pořádá 4. ročník konference pro zpracovatele, uživatele a obchodníky s korozivzdornou ocelí – Fórum nerezářů 2017. Tato odborná, technicky zaměřená konference se zabývá specifickými problémy volby a zpracování tohoto výjimečného a stále častěji používaného materiálu.  

Fórum nerezářů 2017 programově naváže na předchozí tři ročníky této konference. Změnou bude místo konání Fóra, které se letos přesune z Vysočiny do Krkonoš. V příjemných prostorách hotelu Harmony Club ve Špindlerově Mlýně proběhne přednášková část konference zakončená neformálním posezením s rautem. Druhý den konference proběhne návštěva výrobních provozů a muzea ŠKODA AUTO a.s. v Mladé Boleslavi.

Pro zájemce, kteří chtějí poznat krásu Krkonoš a příjemnou atmosféru krkonošské boudy organizuje pořadatel den před začátkem konference (23.10.) v odpoledních hodinách exkurzi na jednu z nejkrásnějších hřebenových bud - Moravskou boudu (odjezd autobus v 15.00 hod. od hotelu na Špindlerovu boudu a pěší návrat zpět do hotelu).

Generálním partnerem letošního Fóra nerezářů je společnost Aperam Stainless & Solutions Tubes CZ s.r.o. z Ústí nad Labem – evropský lídr ve výrobě svařovaných trubek z nerezové oceli.

0. den konference – exkurze na Moravskou boudu
1. den konference – přednáškový program a závěrečná diskuze s rautem
2. den konference – exkurze do ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav

Přednáškový program letošní konference bude opět zaměřen na nejdůležitější témata spojená s problematikou branže korozivzdorných ocelí, kterými jsou: koroze, správná volba materiálu, správné postupy a zásady zpracování korozivzdorných ocelí, jejich svařování a dělení, povrchová úprava, apod. Tyto a mnohé další otázky budou v průběhu Fóra nerezářů 2017 zodpovězeny zkušenými přednášejícími.

Mezi přednášejícími se účastníkům Fóra představí jak odborníci z technických univerzit v České republice, tak odborníci z praxe - zástupci firem, kteří denně řeší problémy vznikající při zpracování korozivzdorných materiálů.

Po ukončení přednáškové části konference bude následovat volný program. Účastníkům konference se nabízí exkurze do bývalého protiatomového krytu hotelu umístěného v -3. patře pod úrovní země, a nebo hotelové wellness.


Cena za účast na Fóru nerezářů 2017:
3.200,- Kč (bez DPH) při přihlášení do 25.09.2017
3.700,- Kč (bez DPH) od 26.09.2017

Cena zahrnuje: občerstvení, konferenční materiály, doprovodný program.

Zájemci o propagaci své firmy na této akci mohou tak učinit formou:
- reklamního stolku nebo baneru ve foyer konferenčního sálu (4.000,- Kč + DPH)
- vložením propagačního materiálu do konferenční tašky (2.500,- Kč + DPH)

Ubytování si účastníci zajišťují sami. V Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn jsou pro účastníky konference rezervovány pokoje za zvýhodněnou cenu do 30.09.2017 (viz. Místo konání/Ubytování)


Bližší informace a dotazy:

info@focus-nerez.com
+420 596 110 320
+420 608 631 028
Kontaktní osoba: Ing. Pavlína Opletalová

Přihlašovací formulář v elektronické podobě a další informace naleznete ZDE!


Srdečně Vás zveme k účasti!